Sołectwo Nogowczyce

Administracja

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Rok funkcjonowania naszej strony internetowej
wtorek, 21 lutego 2012 18:43

Dokładnie rok temu - 21 lutego 2011 roku o godz. 1844, po raz pierwszy została uruchomiona strona internetowa naszej miejscowości.

Od początku swojego istnienia witryna się rozwijała, dzięki czemu coraz to większa grupa ludzi mogła ją zobaczyć i poznać. Obecni oraz byli mieszkańcy Nogowczyc mogą się z niej dowiedzieć o aktualnościach z życia wsi, przeczytać o jej historii, pooglądać zdjęcia i filmy oraz zapoznać się z wieloma innymi ciekawostkami związanymi z naszą miejscowością. Największa oglądalność była odnotowywana po wszelkich imprezach odbywających we wsi, a więc nieco statystyk:

  • najwięcej wejść na stronę: 1240 (14.01.12 r.) oraz 178 (26.06.11 r.)

  • średnia wejść na dzień: 41

  • ogólna liczba wejść po roku funkcjonowania strony: 14970

Rok po zaistnieniu Nogowczyc "w sieci" można wywnioskować, że nasza witryna cieszy się dość dużym zadowoleniem, ponieważ - jak wynika z sondy, która była obecna przez cały czas na stronie - 4 na 5 osób uważa, iż jest ona bardzo dobra. W ankiecie wzięło udział 566 użytkowników, tak więc można to uznać za bardzo dobry wynik - za wszystkie głosy dziękujemy.

Obiecujemy, że będziemy się dalej rozwijać, opisywać bieżące wydarzenia i dostarczać Wam, drodzy użytkownicy informacji związanych z Nogowczycami.

Za wszystkie niedogodności przepraszamy i zachęcamy do odwiedzania naszej strony         ( jeżeli ktoś ma pomysły związane z nią, to prosimy o podzielenie się nimi z nami - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

POZDRAWIAMY

Administracja www.nogowczyce.cba.pl

 

Znajdź na stronie:

Przydatne telefony:

Ankieta

Co sądzisz o naszej stronie?
 

.................................................................Copyright © 2011-2019, Strona internetowa Nogowczyc, Wszystkie prawa zastrzeżone................................................................


Projekt i realizacja: MICHAŁ IBROM