Sołectwo Nogowczyce

Administracja

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Festyn Rodzinny 2017
piątek, 04 sierpnia 2017 12:42

W sobotę 24 czerwca po raz kolejny odbył się w naszej miejscowości Festyn Rodzinny. Tradycyjnie składał się on z dwóch części, a więc Turnieju Siatkówki Plażowej im. Tomka i Damiana (była to już jego VI edycja) oraz części festynowej wraz z występami artystycznymi.

W turnieju wzięło udział 16 drużyn. Po wielogodzinnych zmaganiach triumfatorem rozgrywek została drużyna KS Rudzieniec, wygrywając w finale z ekipą ze Starej Bierawy. Na najniższym stopniu podium uplasowali się gospodarze z Nogowczyc, a czwarte miejsce zajął zespół z Gąsiorowic. Ponadto w rozgrywkach wzięły udział następujące drużyny: Stara Kuźnia, Elektro-Team, Miłośnicy, Czarni Strzelce, No Name, Drużyna Pierścienia, Borussia Wunderwaffe 04, Dejw Team, Chris Cross Team, Łaziska, Wybrzeże Klatki Schodowej i Kotulin.

Obszerną relację fotograficzną z turnieju można zobaczyć KLIKAJĄC TUTAJ.

Część artystyczna zaczęłą się od występu Trio z Niezdrowic, następnie zaprezentowały się dzieci po śląsku i orkiestra dęta z Poniszowic. Gwiazdą wieczoru był zaś duet Karoliny i Adama Krawczyk, którzy zabawiali gościu razem z Andrzejem Misiem. Wieczorem miała miejsce zabawa taneczna z zespołem Lovers, która trwała do późnych godzin nocnych. Ponadto w trakcie festynu odbywało się wiele atrakcji pobocznych, a także dostępne były liczne punkty gastronomiczne.

Galerię zdjęć z części artystycznej można zobaczyć KLIKAJĄC TUTAJ.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji całego wydarzenia, a także licznym sponsorom, bez których przygotowanie imprezy na taką skalę nie byłoby możliwe.

 

Znajdź na stronie:

Przydatne telefony:

Ankieta

Co sądzisz o naszej stronie?
 

.................................................................Copyright © 2011-2019, Strona internetowa Nogowczyc, Wszystkie prawa zastrzeżone................................................................


Projekt i realizacja: MICHAŁ IBROM