Sołectwo Nogowczyce

Administracja

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Ogłoszenia
Szlachetna paczka
poniedziałek, 28 listopada 2016 13:56

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zachęcamy do wsparcia akcji "Szlachetna Paczka", w której udział biorą w tym roku mieszkańcy naszej miejscowości. Jest to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Wsparcie można okazać w dowolny sposób - zarówno finansowy, jak i poprzez przekazanie rzeczy użytku codziennego. Więcej szczegółów znajduje się na plakacie obok.

 
Plebiscyt na Sołtysa Roku 2016
środa, 01 czerwca 2016 14:29

Uprzejmie informujemy, że dziennik Nowa Trybuna Opolska prowadzi plebiscyt na Sołtysa Roku 2016 i bierze w nim udział sołtys Nogowczyc, Andrzej Grabiec. Można na niego głosować wysyłając SMS o treści SR.11 na numer 72355 bądź za pośrednictwem strony internetowej, do której można przejść KLIKAJĄC TUTAJ.

 
Zaktualizowany harmonogram odbioru odpadów
piątek, 11 grudnia 2015 12:24

Informujemy, że KLIKAJĄC TUTAJ można zobaczyć harmonogram odbioru odpadów na rok 2016. Harmonogram ten jest dostępny w zakładce "Nasza Miejscowość" -> "Odbiór odpadów".

 
Informacja o działaniach Nadleśnictwa Rudziniec
środa, 06 maja 2015 20:50

OGŁOSZENIE

Nadleśnictwo Rudziniec informuje, że w maju planuje przeprowadzić zabieg chemicznego zwalczania chrabąszczy na terenach leśnych w zasięgu terytorialnym Nadleśnictwa na terenie Gminy Ujazd, przy użyciu sprzętu naziemnego.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać KLIKAJĄC TUTAJ.

 
Aktualne ogłoszenia
niedziela, 29 marca 2015 13:31

OGŁOSZENIE

  • Sołtys informuje, że można u niego odbierać worki na śmieci (we wszystkich kolorach), jeżeli ktoś takowe potrzebuje.

  • Informujemy także, że KLIKAJĄC TUTAJ można zobaczyć harmonogram odbioru odpadów w roku 2015. Harmonogram ten jest dostępny w zakładce "Nasza Miejscowość" -> "Odbiór odpadów".

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Znajdź na stronie:

Przydatne telefony:

Ankieta

Co sądzisz o naszej stronie?
 

.................................................................Copyright © 2011-2019, Strona internetowa Nogowczyc, Wszystkie prawa zastrzeżone................................................................


Projekt i realizacja: MICHAŁ IBROM