Sołectwo Nogowczyce

Administracja

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Aktualności
Harmonogram wywozu odpadów na rok 2017
piątek, 30 grudnia 2016 15:57

Informujemy, że na stronie związku międzygminnego "Czysty Region" dostępny jest harmonogram odbioru odpadów na rok 2017. Można go również zobaczyć i pobrać KLIKAJĄC TUTAJ.

 
Szlachetna paczka 2016
środa, 28 grudnia 2016 15:33

Niedawno mieszkańcy Nogowczyc wzięli udział w akcji "Szlachetna Paczka", czyli ogólnopolskim projekcie pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Na zdjęciach poniżej można zobaczyć dary, które udało się zebrać i przekazać potrzebującej rodzinie, za co w imieniu organizatorów - wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób zaangażowany się w tą inicjatywę - dziękujemy.

 
Spotkanie z Mikołajem 2016
sobota, 24 grudnia 2016 00:19

Zgodnie z tradycją, 6 grudnia przybył do naszej miejscowości św. Mikołaj wraz z prezentami dla wszystkich dzieci. W oczekiwaniu na tego gościa wszyscy uczestnicy wspólnie się bawili, śpiewali i tańczyli. Zdjęcia ze spotkania zobaczyć można w galerii, do której odnośnik znajduje się poniżej.

Więcej zdjęć zobaczyć można w galerii lub KLIKAJĄC TUTAJ.

 
O nas w mediach
wtorek, 18 października 2016 20:40

W ostatnim czasie można było zaobserwować zainteresowanie wokół spraw związanych z naszą miejscowością, przez co ukazało się kilka artykułów w tygodniku "Strzelec Opolski".

  • W najnowszym wydaniu gazety przeczytać można o świetlicy, której budowa już od dłuższego czasu planowana jest w Nogowczycach. Cały artykuł można przeczytać KLIKAJĄC TUTAJ.
  • We wcześniejszej publikacji tygodnika napisano o tym, że młodzież z naszej wioski pomalowała jedną ze ścian konteneru znajdującego się na placu wiejskim. Całość dostępna jest po KLIKNIĘCIU TUTAJ.
  • Natomiast jakiś czas temu ukazał się artykuł o mapie Nogowczyc, która również została namalowana na jednej ze ścian konteneru wiejskiego przez Dominikę Leszczyna. Tekst ten można przeczytać KLIKAJĄC TUTAJ, a cały opis naszych "krain geograficznych" jest dostępny na naszej stronie internetowej, można do niego przejść również KLIKAJĄC TUTAJ.

 
Dożynki parafialne 2016
poniedziałek, 17 października 2016 20:07

W niedzielę (2 października) odbyła się w naszym kościele parafialnym msza dożynkowa. Dziękowano za tegoroczne plony, a delegacja z naszej miejscowości złożyła zebrane dary i wzięła czynny udział w uroczystości. Poniżej można zobaczyć kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Sołtys dziękuje wszystkim, którzy pomogli w organizacji i przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 8

Znajdź na stronie:

Przydatne telefony:

Ankieta

Co sądzisz o naszej stronie?
 

.................................................................Copyright © 2011-2019, Strona internetowa Nogowczyc, Wszystkie prawa zastrzeżone................................................................


Projekt i realizacja: MICHAŁ IBROM